Roaring Forties CL

Greentube RTP 95,48 % Rok vydania 2015 Wild symbol

Roaring Forties CL je retro ovocný automat od rakúskeho Greentube (predtým Novomatic) - výrobcu, ktorý na Slovensku preslávili desiatky klasických herňových titulov. Názov odkazuje na pásmo silných oceánskych vetrov, samotná hra je však priamočiara ovocná klasika.

Úvodná obrazovka hry Roaring Forties CL
Hrať za peniaze + bonus
Demo beží priamo v prehliadači — bez registrácie a bez sťahovania.

Demo sa nespustilo alebo hra padá? Daj nám vedieť — preveríme to.

O hre Roaring Forties CL

Beží na piatich valcoch so štyrmi radmi a štyridsiatich pevných líniách. Žolík nahrádza chýbajúce symboly vo výhrach, k dispozícii je aj funkcia zdvojenia výhry na kartovej minihre. Voľné zatočenia ani bonusová hra v tomto tituli nie sú.

Kľúčové parametre:

  • RTP 95,48 % - mierne pod priemerom trhu okolo 96 %
  • Mriežka 5 valcov × 4 rady, 40 pevných výherných línií
  • Stávka od 0,40 € do 200,00 €
  • Uvádzaná maximálna výhra okolo 200-tisíc eur, berte ju len orientačne
  • Rok vydania 2015; k dispozícii autoplay aj rýchle točenie
  • Žolík a gamble áno; bez free spinov, bonusovej hry aj progresívneho jackpotu

Sadne hráčovi, ktorý má rád jednoduchú retro ovocnú klasiku so šancou zdvojiť výhru. Vyskúšajte demo a hrajte s rozumným limitom - je to zábava pre plnoletých, nie zdroj príjmu.

Parametre automatu

Výrobca Greentube
RTP (návratnosť) 95,48 %
Valce 5
Rady symbolov 4
Výherné línie 40
Minimálna stávka 0,40 €
Maximálna stávka 200 €
Maximálna výhra 200 000 €
Rok vydania 2015
Free spiny (zatočenia zadarmo) ✕ nie
Wild symbol ✓ áno
Bonusová hra ✕ nie
Jackpot ✕ nie
Riskovanie výhry (gamble) ✓ áno
Automatická hra ✓ áno

Kde hrať Roaring Forties CL za reálne peniaze

Všetky kasína →

Hru Roaring Forties CL nájdeš v ponuke 1 licencovaného kasína — a k tomu bonus pre nových hráčov.

Bonus Free spiny 444 free spinov Spinová nádielka, akú Fortuna len tak nedáva: 444 free spinov na tituly od Kajotu, Apolla a Adellu pre každého, kto príde cez našu ponuku. Háčiky sme prečítali za teba — spiny vytočíš do 7 dní a bonus odohráš do 30, takže je to bonus pre tých, čo sa chcú zahrať hneď, nie „niekedy".
1 168 automatov v ponuke

Bonusy priebežne overujeme priamo u operátorov. Platia podmienky operátora vrátane pretočenia — detaily nájdeš v prehľade bonusov.

18+ | Hranie o skutočné peniaze je určené len osobám starším ako 18 rokov. Hraj s mierou a výhradne v kasínach s licenciou Úradu pre reguláciu hazardných hier (ÚRHH).

Bonus mesiaca júl 2026

Všetky bonusy →

Kým sa rozhodneš, kde Roaring Forties CL rozohráš o peniaze, pozri si aj ponuku, ktorá má podľa nás práve teraz pre slovenského hráča najväčšiu hodnotu — posudzujeme ju podľa výšky bonusu, náročnosti pretáčania aj podmienok výberu. Garantuje Ing. Veronika Sabová.

Časté otázky o hre Roaring Forties CL

Ako si zahrám Roaring Forties CL bez registrácie?

Stačí na tejto stránke kliknúť na Hrať zadarmo a demo sa spustí priamo v prehliadači — na mobile aj počítači. Nič neinštaluješ, nezadávaš osobné údaje a točíš o virtuálne kredity.

Aká je návratnosť (RTP) hry Roaring Forties CL?

Návratnosť hráčovi (RTP) hry Roaring Forties CL je 95,48 %, teda menej, ako je priemer online automatov (približne 96 %). Ide o dlhodobú štatistickú hodnotu z oficiálnych parametrov výrobcu — výsledok krátkej hry nepredpovedá.

Kde si zahrám Roaring Forties CL o skutočné peniaze?

Hru Roaring Forties CL má v ponuke 1 kasíno z nášho rebríčka licencovaných kasín ÚRHH — je ním Fortuna a jeho aktuálna ponuka pre nových hráčov znie: 444 free spinov. Hranie o peniaze je určené len osobám starším ako 18 rokov.

Koľko sa dá v hre Roaring Forties CL maximálne vyhrať?

Maximálna výhra z jedného zatočenia je 200 000 €. Stávku si nastavíš od 0,40 € do 200 € — maximálna výhra sa viaže na najvyššiu stávku a najvzácnejšiu kombináciu.

Podobné automaty od Greentube

Všetky hry výrobcu →
Chili Bomba — automat zadarmo RTP 95,05 %

Chili Bomba

Greentube
Magic 81 Lines — automat zadarmo RTP 95,07 %

Magic 81 Lines

Greentube
Mega Joker — automat zadarmo RTP 95,50 %

Mega Joker

Greentube

Podobné hry podľa funkcií

Celý katalóg →

Automaty od iných výrobcov s podobnou výbavou a návratnosťou (RTP):

256 Plus — automat zadarmo RTP 95,50 %

256 Plus

Q-logic
Wild Clover — automat zadarmo RTP 95,50 %

Wild Clover

CT Interactive
50 Treasures — automat zadarmo RTP 95,50 %

50 Treasures

CT Interactive

Ako funguje tento typ hry

Všetky články →

Kým točíš demo, prečítaj si, čo parametre a funkcie hry Roaring Forties CL naozaj znamenajú: